Enthelion


Ludzie wyginęli. Nadszedł czas, gdy ich wzajemna nienawiść do siebie nawzajem zwyciężyła i wspólnie się wybili. Przeżyły tylko nieliczne jednostki, które w mieście rządzonym przez droidy pełnią rolę niewolników, lub jak wolą mówić niektórzy - zwierzaczków. Świat przejęły androidy oraz istoty fantastyczne, które dotychczas kojarzyliśmy tylko z opowiadań. Odbudowały one to, co zniszczył człowiek. Można nawet by rzec, iż to ulepszyły.
Miasto androidów, wyglądało, jak najpiękniejsza z wizji dla miłośników cyberpunkowych klimatów. Wysokie, oświetlane budynki, wielkie ekrany. Harmonia ściśle ustalonych warstw społecznych. Czysta perfekcja.
Nie inaczej było u elfów, jednakże one stworzyły swój świat opierając się na tradycji i bliskości z naturą. Odbudowały florę i faunę, obdarowując ciepłem istotę każdej rasy, jaka do nich trafiła. Zakazały one także niewolnictwa. Co prawda, oni także posiadają społeczne klasy, jednakże do najniższych kręgów trafiają zaledwie istoty, które w przeszłości dopuściły się karygodnych czynów. Jest to swojego rodzaju wygnanieBrak komentarzy:

Prześlij komentarz