Regulamin


1.1 Ten blog jest rodzaju PBP (play-by-post) czyli polega na tworzeniu własnej postaci, a następnie pisaniu fabularnych postów służącym do interakcji z innymi postaciami czy też generalnemu opisywaniu ich życia.
2.1 Jako że jest to blog grupowy, odpisy powinny być pisane w dwie bądź więcej osób. Odpisy jednoosobowe zostaną przyjęte zaledwie w formie jednorazowego postu. 
3.1 Nie odpowiadamy za treść znajdującą się na blogu, korzystasz z niego na własne ryzyko. Mogą się tu pojawić tematy nieodpowiednie dla nieletnich użytkowników.   
3.2 Wulgaryzm oraz erotyka są dozwolone zaledwie w odpisach fabularnych. Tego typu tematy nie będą akceptowane poza opowiadaniami. Z tego również względu osoby dołączające do bloga muszą posiadać przynajmniej 14 lat.  
4.1 Należy pamiętać, iż jako zdjęcia postaci przyjmujemy tylko realistyczne arty.
5.1 Po wypełnieniu formularza, Twoja postać zostanie dodana do bloga w przeciągu 24 godzin. Prosimy o kontakt z administracją w przypadku niepojawienia się postaci na blogu.
5.2 Masz prawo stworzyć do pięciu postaci o ile udowodnisz, że jesteś w stanie pisać nimi wszystkimi i utrzymywać przy tym aktywność.
5.3 Masz 72 godziny na dodanie opowiadania od momentu pojawienia się Twojej postaci na blogu.
5.4 Jeżeli masz pewność, że nie dasz rady napisać opowiadania w przeciągu trzech dni od dodania postaci, wstrzymaj się z jej tworzeniem bądź skontaktuj z administracją.
1.1 W opowiadaniach powinno się trzymać zasady, że nie jesteśmy wszechwiedzący i nie umiemy przewidzieć szczerej reakcji cudzej postaci. Z tego też powodu wymagamy skontaktowania się z właścicielem danej postaci, zanim ustalimy, co ta postać zrobi. 
1.2 W przypadku braku kontaktu z właścicielem postaci otrzymasz ostrzeżenie. Trzy podobne sytuacje doprowadzą do usunięcia z bloga. 
2.1 Opowiadania mogą być pisane w pierwszej bądź trzeciej osobie, w zależności od gustu piszącego.
3.1 Każdy użytkownik ma prawo do roli autora. W tym celu prosimy o skontaktowanie się z administracją, po stworzeniu swojej postaci. Otrzymasz w ten sposób możliwość samodzielnego dodawania opowiadań.
4.1 Wymagane jest zaledwie jedno opowiadanie na miesiąc. Nie oznacza to jednak, że nie masz prawa pisać codziennie czy też tak często jak tylko jesteś w stanie.
4.2 Administrator skontaktuje się z Tobą w przypadku braku wysłanego opowiadania w danym miesiącu. Otrzymasz karę 10 punktów przy braku reakcji na wiadomość bądź brak odpowiedniego powodu na swoją nieaktywność.
4.3 Twoja postać zostanie usunięta na początku nowego miesiąca w przypadku sumy 0 punktów na jej koncie.
4.4 Aby uniknąć kary punktowej w zamian za brak aktywności, możesz wziąć „wolne” do trzech miesięcy. Musisz przy tym podać odpowiedni powód na swoją nieobecność.1.1 Punkty zbieramy w zamian za nasze opowiadania oraz ogólną aktywność na blogu.
[400 słów = 5 punktów | 600 słów = 10 punktów | 1000+ słów = 15 punktów]
2.1 Uzbierane punkty możesz wykorzystać w celu:
2.2 Dodania jednego punktu do mechaniki postaci, do której należą dane punkty. Nie można korzystać z punktów innej postaci w przypadku posiadania więcej niż jedną postać.
[500 punktów = +1 punkt do mechaniki]
2.3 Podniesienia swojej pozycji w hierarchii.

Administracja ma prawo do usuwania opowiadań, postaci oraz zablokowania graczom dostępu do bloga w razie złamania którejkolwiek z powyższych zasad.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz