21 września 2018

Hayden Aaron Mosse


Pseudonim: Hay
Wiek: 471 lat | Data urodzenia: 20/08/3097
Płeć: Mężczyzna | Orientacja: Panseksualny 
Rasa: Wendigo | Krąg: Górny
 Zawód: Nekromanta | Klan: Brak
Powiązania: Lesslie Mosse - brat

Charyzma: 1 | Inteligencja: 7 | Percepcja: 6
Siła: 7 | Wytrzymałość: 6 | Zręczność: 3
 Szczęście: 2

Umiejętności: J. Angielski (m), Elfia mowa (m), Nekromancja (m)

 Poziom: 2 | Punkty: 70/150


 

 Aparycja 
Hayden jest wysokim mężczyzną mierzącym 189cm bez butów. Jest on również nieco szeroki w barkach, choć nie zalicza się na kulturystę. Ma po prostu wysportowane ciało i tym samym siłę fizyczną. Posiada on niezwykle jasną karnację pasującą do wampira, mimo że jest on (a raczej był) człowiekiem. Albinizm sprawił, że jego włosy są białe, oczy błękitne, a skóra blada niczym kreda. Nie przeszkadza mu to jednak. Nigdy nie interesował się spacerami w słoneczne dnie czy opalaniem się cały dzień na plaży. Większość czasu przebywał w domu, a nawet jeżeli z niego wychodził, to jego spacery odbywały się w ocienionym lesie. Jego odzież jest prosta, koszulki, dżinsy, trampki i tym podobne. Mimo to, jeżeli ktoś go zmusi i sytuacja będzie tego wymagać, założy on białą koszulę i spodnie oraz buty garniturowe. Nie posiada na ciele żadnych blizn, kolczyków czy tatuaży. Jest prostym człowiekiem… Był człowiekiem. Ze względu na nieplanowaną zmianę rasy, w trakcie silniejszych emocji jego białka stają się czarne, a jego ciało łagodnie przybiera jego nową formę wendigo. Nie ma on jednak 12 lat i wyjątkowo ciężko wyprowadzić go z równowagi.
 
Charakter
Charakter tego osobnika jest wyjątkowo… Nijaki właściwie. Mężczyzna jest wiecznie ospały i znudzony. O ile nie jesteś kimś ważnym w jego życiu, nie odwróci wzroku od tego co aktualnie robi, choć pozostawi na tobie skupienie na zasadzie słuchania tego co mówisz. Nie oznacza to, że dostaniesz odpowiedź. A jak już ją dostaniesz, to jest spora szansa, że będzie ona prostym znudzonym „ta” bądź „mhm”. Trudno go zdenerwować. Może ze względu na wychowanie przez elfy, a może jest to jego prywatny atrybut. Nigdy się nie zakochał ani nie czuł przyjaźni wobec kogokolwiek, prócz swojego przybieranego brata. Nie pamięta, kiedy ostatnim razem był smutny, a może się tylko do tego nie przyznaje. Maksymalną oznaką radości z jego strony to uniesienie kącika ust. Generalnie dla obcych osób może wydawać się wyprany z uczuć. Niektórzy mogliby nawet doszukiwać się w nim depresji. Prócz Lessliego, nikt nie wie, czy był taki od dziecka, czy też stał się takim po przemianie.
 
Mieszkanie 
Mimo, że jest obywatelem górnego kręgu, Hayden zamieszkuje dolny krąg. Trudno ustalić czy to z kwestii nudy, potrzeby polowania na świeże mięso czy karania samego siebie. Zapewne nawet jego przybierany brat nie zna odpowiedzi na to pytanie. Ale mężczyzna nie narzeka na swoje miejsce zamieszkania. Wykupił cały dom dwurodzinny znajdujący się nieopodal południowego mostu łączącego oba kręgi. Mieszka tylko w jednym z nich. Drugi stoi pusty tylko ze względu na jego niechęć do sąsiadów. W swojej części posiada niewielką łazienkę z wanną, spory salon, niewielką kuchnię oraz drobną sypialnię mieszczącą zaledwie łóżko i komodę. Ze względu na rozmiar tego pokoju, Hayden sypia w salonie, w którym stworzył sobie miniaturowy las, zapewne z pomocą swego elfiego brata przyszywanego. Znajduje się tam więcej roślin niż mebli, a mężczyźnie się nawet zdarza spać na mchu, miast sofie. Z kuchni za bardzo nie korzysta, poza przetrzymywaniem alkoholu w lodówce. A w łazience przebywa normalnie, jak każdy inny. Mimo, że całość brzmi ładnie, Hayden nie umie utrzymać porządku, przez co czasami w mieszkaniu można znaleźć nawet i niedokończone zwłoki.
 
Inne
- Urodził się jako człowiek
- Wychowały go elfy, po tym jak jego rodzina go porzuciła za młodu
- Przeistoczył się w wendigo w trakcie poszukiwania wiedzy na temat Nekromancji
- Zamieszkał w Enthelionie razem z jego przyszywanym bratem, który go siłą wyciągnął z gór, w których był bliski śmierci
- Z domu wychodzi przeważnie do polowań czy odwiedzenia brata

E-mail: nocta.k@hotmail.com
 Discord: Nocta#1640
GG: 50508389

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz